STARTUJEME!

Teda zatím jenom s BLOGEM… (píše A, reviduje B)

Protože se množí dotazy, kdy už konečně začneme něco psát a nemáme teď s Bobym do čeho píchnout (haha), řekli jsme si, že se do toho z dlouhé chvíle konečně pustíme. Je čas vypsat se z těch nekonečných skypových hovorů s Bobym, které mi už trochu začínají lézt na mozek… Ale teď vážně, rádi bychom Vám minimálně každý týden přinesli pár řádek či odstavců o tom, jak se nám právě daří, co nám nejde, na čem pracujeme a o čem sníme.

gaping_void_blogger_joke-orez

Jak se čas odjezdu blíží, musíme řešit čím dál víc věcí. Až máme občas problém udržet o všem přehled. Rozhodně je to ale dobrá škola plánování a komunikace. Snažíme se dostat do médií. Naštěstí nám řada ochotných odborníků pomáhá kompenzovat naši levost. Oslovování sponzorů je kapitola sama pro sebe. Škoda, že všechny firmy nepoužívají STS (Skautskou telefonní síť s voláním zdarma).Ty účty za telefon nechceme vidět. Nehledě na to, že Bobymu brzo upadne ucho. Přemýšlíme nad crowdfundingem, plánujeme další opravářskou session s Láďou, komunikujeme s ruskými i českými skauty, řešíme víza a povolení vjezdu auta do Japonska, vymýšlíme příspěvky na FB, plánujeme trasu, hádáme se, pijeme čaj a učíme se rusky… No jak říkám, prostě nuda.

Boby chtěl, abych přidal myšlenku závěrem. Vzhledem k aktuálnímu prožitku mne napadá jen nizozemské přísloví: “Tak dlouho se jezdí na rozbitém sedle, až se sedlo utrhne!” (a to mi věřte, není to nic příjemného sedět na “tyčce”:-).

No končím, i tak to Boby zcenzuruje…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>